Skipas

V Tiroler Zugspitz Arena

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte prosím Bergbahnen Langes: g.hosp@bergbahnen-langes.at, T: +43.5673.2323.124

FAQ

  • Q: Můžeme s tímto skipasem na všechny vleky v celé Tiroler Zugspitz Areně, i na Zugspitzi? Musíme si již při aktivaci kódu zvolit, kdy skipas využijeme?
    A: Se skipasem můžete využít všechny vleky v celém regionu (Grubigsteinbahnen Lermoos, Ehrwalder Alm, Wettersteinbahn Ehrwald, Marienberglifte Biberwier, Bergbahnen Berwang-Bichlbach-Heiterwang) kromě Tiroler Zugspitz Bahn a při aktivaci není potřeba vědět, kdy se k nám vypravíte :)

 

  • Q: Při nákupu jsem sice obdržel Vaši poukázku, ale teprve teď jsem si všimnul, že k jejímu využití potřebuji účtenku. Tu již bohužel nemám. Je tedy poukaz neplatný?
    A: U námi vydaných poukázek nepotřebujete žádnou účtenku. Při nákupu jste obdrželi poukaz nebo kupón s unikátním kódem, který použijete k aktivaci vašeho poukazu online. Aktivaci provedete na internetové adrese uvedené na vašem poukazu vyplněním vašich osobních údajů. Takto vypněný poukaz si poté vytisknete a přinesete na kasu jakéhokoliv střediska v Tiroler Zugspitz Areně, kde na oplátku obdržíte Váš skipas. Pokud máte s aktivací Vašeho poukazu jakýkoliv problém, obraťte se prosím na g.hosp@bergbahnen-langes.at a my Vám s aktivací rídi pomůžeme!